Poslední dvoupatrový mezonet k prodeji

info@vilagregr.cz

Na Hubálce 922/1, Praha 6 Střešovice

Vila Grégr

Ikonické bydlení u Pražského Hradu

O vile

Projekt jedinečného bydlení v jedné z nejvýznamnějších prvorepublikových funkcionalistických vil slavného českého architekta Vladimíra Grégra, umístěné mezi Ořechovkou a Pražským Hradem. Exkluzivní poloha v tiché ulici za Pohořelcem na dohled od Hradčan. Kompletní rekonstrukce vily byla projektována ateliérem jednoho z nejprestižnějších českých architektů docenta Radka Lampy tak, aby vysoký standard bytů podtrhl výjimečnost celkové koncepce domu. Modernistická architektura Vladimíra Grégra dostala takto moderní obsah bydlení. Dům je z jižní a západní strany obklopen zahradou. Lokalita nabízí to nejkrásnější z Prahy v dochozí vzdálenosti. V nabídce je pouhých osm bytů, z toho jeden patrový penthouse s výhledem na Pražský Hrad, Strahov a Petřín. Skvělá investice, ve které můžete skvěle žít.

Více o vile Slovo architekta

Zbývá poslední luxusní dvoupatrový mezonet

Okolí

Luxusní bydlení, to není jen byt nebo dům. Luxusní bydlení zahrnuje také nejbližší okolí vašeho domova. Pokud si vyberete k bydlení Vilu Grégr, vyberete si opravdu královskou lokalitu od začátku až do konce. Vila Grégr stojí na hraně historického jádra Prahy, mezi Ořechovkou a Pohořelcem, v jedné z nejluxusnějších čtvrtí. Historická cesta Hradčan začíná jen čtyři minuty od vily a k bráně Pražského hradu dojdete pohodlnou procházkou za pouhých patnáct minut. Vše důležité, co budete potřebovat ke spokojenému životu budete mít maximálně patnáct minut chůze z vašeho domova, aniž byste museli kdy použít auto.

Více o okolí


Legend

Byty

Byty se prodávají v provedení white walls. Pro byt Penthouse je v ceně bytu zpracována studie luxusního provedení od ateliéru RA15. Termín dokončení červen 2022.

3 + kk - REZERVOVÁNO

Byt má okna orientovaná do zahrady vily.

2 + kk; 74,3 m2 - PRODÁNO

Byt má ložnici situovanou oknem do tiché ulice Na Hubálce. Obývací pokoj s kuchyní má výstup na balkón směřující do zahrady vily.

Penthouse; 249,9 m2

Byt je situován do dvou pater propojených privátním schodištěm. Spodní část bytu, kterou tvoří celé čtvrté nadzemní podlaží, je přirozeně rozdělena vnitřním schodištěm na intimní místnosti a prostory denního života. Takto jsou odděleny ložnice a koupelna od kuchyně s obývacím pokojem a jídelní terasou, kam logicky také vstupujete z chodby od výtahu. Horní patro nabízí rozmanité využití počínaje privátní kanceláří či ordinací navazující na byt nebo jinou velmi luxusní zónu s hlavní velkorysou terasou s výhledem na Hradčany a Pražský hrad. Prostor je variabilní a lze z něj udělat prostory o dispozici 4+2 až 7+kk.